Szkolenia admin
Data i miejsce Temat szkolenia Cena
27-28.09.2019 / Warszawa Full-Arch-On-4/6 WIĘCEJ » 2900 PLN
05-06.07.2019 / Rimini, Włochy JD Sympusium 2019 WIĘCEJ » 183 €

PROGRAM SZKOLENIOWY DLA KLIENTÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Wprowadzenie do systemu implantologicznego JDentalCare

JDentalCare oferuje swoim klientom międzynarodowym dedykowane szkolenia, które odbywają się bezpośrednio w siedzibie głównej Modeny w Centrum Szkoleniowym JDentaCare.

Kursy zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby międzynarodowej publiczności. „Wprowadzenie do kursu systemu implantologicznego JDentalCare” opracowanego specjalnie w celu wprowadzenia systemów implantów JDentalCare naszym nowym użytkownikom w zaawansowanych sesjach z zaawansowanymi technikami implantologicznymi.

Wraz ze szkoleniem będziesz miał okazję odwiedzić Modenę ze swoimi doskonałościami (w tym muzeum Ferrari w Maranello) i cieszyć się uroczystą kolacją z typowymi włoskimi degustacjami.

Nie przegap tej okazji i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Wprowadzenie do systemów implantów JDentalCare

Jest to podstawowy i zaawansowany kurs dla nowych użytkowników. Uczestnicy poznają zalety systemu implantologicznego JDentalCare, a także jak prawidłowo zarządzać protokołem chirurgicznym. Nacisk zostanie położony na pierwotną stabilność implantów JD, która umożliwia natychmiastowe obciążenie i natychmiastową implantację. Podczas szkolenia stomatolodzy, będą mieli możliwość realnego przetestowania systemu JDentalCare pod okiem najlepszych wykładowców.

JD_IMPLANT_COURSEnew_web.pdf

Technika: Full-arch-on-4/6

Kurs z innowacyjnej techniki Full-arch-on-4/6 do natychmiastowego odtworzenia uzębienia u pacjentów bezzębnych lub z uzębieniem resztkowym.

PROGRAM_FullArch_on4-6.pdf

Kurs implantacji nawigowanej JD - protokół krok po kroku

Zapraszamy na ekskluzywny kurs w Modenie we Włoszech.
PROGRAM.web_.pdf